Andon

Balík technológií Andon umožňuje jednoduchú vizualizáciu informácií získaných z výroby prostredníctvom webového prehliadača a panelov GOT2000. Informácie a podrobnejšie vizualizácie je možné zdieľať medzi výrobou a kanceláriami.

Andon
Andon

Vizualizácia

Systém ANDON vizualizuje informácie (status výroby, alarmy), ktoré sú zozbierané z výrobných zariadení. Informácie sú zdieľané medzi pracovníkmi, manažérom a personálom údržby.

Grafická vizualizácia výroby

Stav výroby viacerých produktov je zobrazený v zozname a grafe zobrazujúcom vývoj. Vizualizácia plánu výroby a aktuálneho objemu výroby umožňuje zachytiť problémy okamžite pri vzniku.

Šablóny pre vizualizáciu

ANDON obsahuje predpripravené šablóny pre najčastejšie využívané vizualizácie. Vo výrobe sú typické DANDORI vizualizácie a obrazovka stavov porúch.

Zdieľanie informácií

Zdieľanie informácií medzi pracovníkmi, manažérom, personálom údržby a kanceláriami zabezpečuje jednoduché dohodnutie a zlepšenie pracovného postupu pri odstránení vzniknutého problému.

Výrobný plán

Špecializovaný nástroj Content Publisher umožňuje nastavenie a zmenu zobrazených vizualizácií bez nutnosti programovania a pokročilých zručností systémov ANDON.

Údržba na diaľku

Stav výroby a metódy pre odstránenie problémov môžu byť zobrazené na počítačoch v kancelárii, alebo na tablete vo vzdialenej lokalite.

Monitorovanie zariadení

Informácie z výroby sú ukladané do databázy ANDON DB v reálnom čase a zároveň zobrazené na obrazovke ANDON. Dáta sú odoslané i do GOT panelov.

Kontaktný formulár

Kontaktujte nás so svojou požiadavkou vyplnením kontaktného formulára.

Na základe poskytnutých údajov Vás kontaktujeme a vypracujeme cenovú ponuku. Poskytneme Vám odborné poradenstvo pri výbere produktov a riešení vhodných pre riešenie požadovaných aplikácií.