Laserové gravírovanie na šperky

V klenotníckom priemysle už laserové gravírovacie systémy nahradili tradičné spôsoby značenia, ako je mechanické, potlač na podložkách, razenie a chemické gravírovanie.

Či už sa jedná o tradičné gravírovanie na prstene, pridanie textu do hodiniek alebo prispôsobenie náramku, laserové gravírovanie do šperkov dokáže s extrémnou presnosťou a rýchlosťou značiť na širokú škálu tvarov a materiálov.

Precízne značenie s TTL Vision

TTL systém využíva kameru, vďaka čomu dokáže ideálne vycentrovať značenie na malé výrobky s extrémnou presnosťou a zároveň značiť s vysokým rozlíšením.

Vyrába sa v prevedení s CCD kamerou s vysokým rozlíšením, vďaka čomu je možné dokonale sledovať rovnakú optickú cestu ako laser.

Vďaka tejto technológii je možné vidieť výsledok značenie ešte pred samotným značením, vďaka čomu je centrovanie ešte presnejšie. Softvér pre správu kamerového systému je integrovaný v programe dodanom s laserom – FlyCAD. Umožňuje pracovať v režimoch videnie, videnie s manuálnym centrovaním a videnie s automatickým centrovaním.

Potrebujete viac informácií?

Vyplňte kontaktný formulár. Odpovieme ešte dnes.
  Integrácia a rozhranie

  Integrácia s MES / ERP systémami. Podpora PROFIBUS protokolov, PROFINET a PROFIsafe

  Priemysel 4.0

  Interakcia s business databázami pre priemysel 4.0

  Systém videnia

  Automatické centrovanie, verifikácia a klasifikácia 2D kódov, rozpoznávanie OCR

  Laserové systémy​

  Pre každú aplikáciu a integráciu do výrobných reťazcov