Laserové značenie na fólie a farebné povrchy

V značenie fóliou a farebných povrchov nahradilo laserové značenie štandardné spôsoby ako sieťotlač, používané pri výrobe tzv. Day & Night produktov. Značenie laserom značí detaily grafiku v  dokonalých detailoch.

Pri značenie laserom na fólie a farebné povrchy sú hĺbka, šírka značenia a detaily jednoducho regulovateľné. Značenie laserom je veľmi rýchle, produktívne, zároveň permanentné a má elegantný vzhľad.

Laserové značenie farebných povrchov

Z fólií, farebných povrchov a podobných materiálov dokáže laserové značenie odstrániť extrémne tenké vrstvy farby. Pôsobením laserového lúča laser odstráni vrstvu materiálu alebo skarbonizuje, čím sa dosiahne požadovaný vzhľad alebo zmena farby. Dokáže vytvoriť vysoko kontrastné značenie oproti pôvodnému vzhľadu povrchu.

Laserové značenie na fólie

Pri odstraňovaní fólií a tenkých povrchov je laserové značenie pravidelne presné, pričom zanecháva hladké okraje bez poškodenia. Vďaka extrémnej presnosti je možné značiť aj najväčšie detaily. Zároveň je efektívnejšie ako štandardné spôsoby značenia (plotter). Okrem toho je možné laserom rezať niekoľko vrstiev fólií súčasne. Napríklad nosné, lepiace a krycej fólie.

Prehrať video
Prehrať video

Day&Night aplikácie

Day & Night výrobky sa používajú v elektronike a automobilovom priemysle tam, kde je potrebné dosiahnuť podsvietenie. Ide o tlačidlá v automobiloch, či spotrebičoch.

Laserové značenie odstráni z pôvodnej povrchovej úpravy špecifické vrstvy materiálu a laku, kým sa nedosiahne požadovaný vzhľad alebo farba.

Potrebujete viac informácií?

Vyplňte kontaktný formulár. Odpovieme ešte dnes.