Laserové značenie v propagačnom sektore

Pri značení predmetov určených na propagáciu je požadovaná vysoká produktivita, univerzálnosť laserového značenia, značenie špeciálnych dekorácií a predmetov.

V súčasnosti sa využíva rozsiahlo technológia tampónovej potlače, ktorú však laserové značenie prekonáva vo všetkom a stáva sa čím ďalej populárnejším. Dáva väčší ekonomický zmysel.

Úspory

Farby pre tampónovú potlač sa musia neustále dopĺňať. Nastáva tak vysoká spotreba dodatočného spotrebného materiálu. Zároveň vzniká pri značení odpad, ktorý je potrebné likvidovať. Vznikajú tak veľké dodatočné náklady. Laserové značenie vydrží značiť viac ako 25 000 hodín bez nutnosti servisného zásahu.

Ekológia

Laserové značenie je najprijateľnejší spôsob značenia voči životnému prostrediu. Neprodukuje žiadne odpadové materiály, ani nevyužíva žiadne chemikálie a nebezpečné látky.

Dynamika dát

Pokročilý softvér automaticky generuje sériové čísla a sekvencie, pričom plne necháva kontrolu nad dynamikou dát na vás.

Odolnosť

Potlač a štítky sa poškodzujú, kvôli čomu časom nie je text a grafika dobre čitateľná. Tieto poškodenia nie sú dobré z hľadiska produktivity a imidžu značky. Laserové značenie je trvanlivé a nezmazateľné.

Potrebujete viac informácií?

Vyplňte kontaktný formulár. Odpovieme ešte dnes.
  Integrácia a rozhranie

  Integrácia s MES / ERP systémami. Podpora PROFIBUS protokolov, PROFINET a PROFIsafe

  Priemysel 4.0

  Interakcia s business databázami pre priemysel 4.0

  Systém videnia

  Automatické centrovanie, verifikácia a klasifikácia 2D kódov, rozpoznávanie OCR

  Laserové systémy​

  Pre každú aplikáciu a integráciu do výrobných reťazcov

  mopa.jpg

  Laserovým zdrojom, ktorý LASIT navrhol práve kvôli svojej univerzálnosti, je vlákno MOPA. Vďaka možnosti úpravy doby trvania pulzu je vhodné najmä pre presné laserové značenie lakovaných alebo pochrómovaných komponentov.

  Campione-promozionale-02.jpg

  Laserový systém a príslušenstvo sa líši v závislosti od aplikácie. Od 3 osovej hlavy pre laserové značenie valcových súčiastok, ako perá alebo fľaše, až po stroje s rotačným stolom obľúbené u zákazníkov ako pre svoju vysokú produktivitu, tak pre možnosť značenia rôznych dielov rovnakým strojom.

  Thumbs-PenFeeder-ProdottiCustom.jpg

  Penfeeder je automatický systém pre laserové značenie valcových súčiastok. Vďaka patentu na perá sa dokáže prispôsobiť rôznym typom predmetov, čo je ideálne riešenie, keď potrebujete reagovať na veľké objemy výroby.