LASIT Virtual EXPO 2021 - 24 - 26.2.

Vlani v októbri bolo prvé vydanie LASIT Virtual EXPO úžasným zážitkom pre všetkých návštevníkov, preto sme sa rozhodli výstavu zopakovať, aby sme vám dali možnosť pripojiť sa k nám znovu alebo prvýkrát.

Zabudnite na bariéry a obmedzenia tradičného veľtrhu. Teraz nás môžete navštíviť priamo a pohodlne sedieť pri stole (nie je potreba rúška!)

Nahliadnuť čo sa dialo na poslednom LASIT EXPO Online

Tu sú niektoré recenzie našich návštevníkov

"Myšlienka návštevy vašej spoločnosti na diaľku bola skvelá. Ďakujem vám za príležitosť, láskavý prístup vašich zamestnancov a blahoželám vám k tejto iniciatíve. "

Andrea Gualdesi

"Veľmi užitočná iniciatíva, demonštrácia živého značenie bola veľkým zážitkom. Perfektná organizácia a tiež vďaka za úžasný darček. "

Marco Brembati

"Veľmi dobrá skúsenosť, v budúcnosti by som to zopakoval, priateľský a vášnivý personál. Pri tejto príležitosti chcem poďakovať za láskavosť a profesionalitu, ďakujem."

Salvatore di Giorgio

Virtuálny veľtrh LASIT vás zachráni pred všetkým zhonom klasického veľtrhu. Všetok stres súvisiaci s cestovaním, ubytovaním, meškaním a bolesťami nôh bude dávno zabudnutou spomienkou. Pripravte sa na katapultovanie do nášho sveta, kde môžete vidieť:

Čo môžete očakávať?

Člen nášho predajného tímu vás povedie, ako by ste boli v stánku.

Naživo označí gadgety textom, menom alebo dátumom podľa vášho výberu.

Čo sa stane po veľtrhu?

Je tu priestor pre ďalšie. Technológia je dôležitá a v tejto oblasti sme odborníkmi, ale na konci veľtrhu je pre vás prekvapenie:

Zašleme vám laserom označený gadget a gastronomický darček z Talianska, aby bol váš deň sladšie.