Partneri

Mitsubishi Electric je globálna spoločnosť a ázijská jednotka v priemyselnej automatizácii, ktorá je už viac ako 90 rokov dodávateľom špičkovej technológie, inovácií a kvalitných výrobkov.

Naša spoločnosť je jediným oficiálnym distribútorom pre Slovenskú Republiku a zároveň jediným oficiálnym servisným partnerom pre robotiku v regióne.

IPF electronic je nemecký výrobca a dodávateľ snímačovej techniky, komponentov pre automatizáciu a výrobcov strojov s vysokou úrovňou odbornosti a služieb.

Naša spoločnosť je distribútorom a technickým partnerom pre Slovenskú Republiku už viac ako 10 rokov. Poskytujeme podporu pre všetky dodávané produkty a riešenia.

DATALOGIC je svetovým dodávateľom technológií pre identifikáciu, značenie, testovanie, snímanie, meranie a bezpečnosť. Sme partnerom spoločnosti DATALOGIC od r.2006 ako distribútor a technický partner.

Poskytujeme pridanú hodnotu pre všetky dodávané produkty a riešenia.

Globálny dodávateľ špičkových technológií nielen pre plastikársky a gumárenský priemysel – snímačová technika, automatizácia, pohony s vysokou technickou úrovňou a kvalitou vyhotovenia.

GEFRAN neustále kompletne vo vlastnej réžii vyvíja a dodáva nové špičkové riešenia ako Sensormate – monitorovanie plastikárskych zariadení, či produkty pre mobilnú hydrauliku. Naša spoločnosť je partnerom GEFRAN od r.2006.

Popredný výrobca a globálny dodávateľ laserových systémov a gravírovacích strojov. Spoločnosť je lídrom v technologických inováciách a experimentoch v priemyselnom značení. Firma má tradíciu vo výrobe laserov viac 30 rokov, pôsobí vo viac ako 50 krajinách. Návrh a celá výroba zariadení prebieha interne vo firme LASIT na základe dlhoročných skúseností, čo je zárukou vysokej kvality.