Robotika

Robotika a automatizácia výrobných procesov šetrí náklady, eliminuje chyby a pomáha zvýšiť objem výroby.

 

Japonské roboty Mitsubishi Electric sú špičkou vo svete robotiky. Vďaka vyspelým technológiám a vysokej precíznosti spĺňajú náročné štandardy a dosahujú mimoriadnu presnosť, rýchlosť, bezpečnosť na pracovisku pri zachovaní priaznivých prevádzkových nákladov. Roboty disponujú inteligentnými funkciami pre podporu Priemyslu 4.0.

Automatizácia výrobných procesov

Roboty Melfa - bezpečnosť a kolaborácia

Kolaborácia a bezpečnosť

Najnovšia technológia MELFA Safe Plus poskytuje bezpečnosť a kolaboráciu na najvyššej úrovni. Výsledkom je zlepšená produktivita a plynulá kolaborácia s človekom a viacerými robotmi.

Scara roboty - triedenie

Flexibilná výroba

Roboty sú jednoducho integrovateľné. Inteligentné funkcie FA-IT sú zárukou bezproblémovej individualizácie a flexibilnej výroby v každom výrobnom odvetví. Výrazne nižšie náklady a zlepšená produktivita.

Roboty Melfa - rýchlosť a presnosť výroby

Väčšia rýchlosť a presnosť výroby

Roboty Mitsubishi Electric na základe učenia s využitím viacerých buniek upravujú korekciu kriviek. Dosahujú mimoriadne vysokú presnosť až na 0,02 mm.

Priemyselné roboty Mitsubishi Electric

Robot Mitsubishi MELFA RV - 6 osé roboty

Rada RV
Vertikálne roboty

Konštruované pre výkonávanie ťažkých operácii s potrebou vysokej presnosti, spoľahlivosti, rýchlosti a precíznosti.

Robot SCARA Mitsubishi RH-6FH35

Rada RH
SCARA roboty

Roboty určené pre vysoko rýchlostné horizontálne aplikácie. Vysoká spoľahlivosť, dlhá životnosť pri zachovaní nízkych prevádzkových nákladov.

Vertical SCARA

Rada RH
SCARA pre čelnú montáž

Extrémne presné a rýchle roboty kompaktnej konštrukcie. Vhodné najmä pre stiesnené priestory so zlou dostupnosťou.

Presny robot RP

Rada RP
Mikromanipulácia

Rýchle, kompaktné a presné roboty vyvinuté špeciálne pre mikromanipuláciu a montáž malých súčiastok (smartfóny, hodinky, elektronika).

Aplikácie

Priemyselné odvetvia

Automotive

Elektrotechnický priemysel

Strojárstvo

Potravinárstvo

Farmácia

Výrobné podniky

Buďte pripravený na Priemysel 4.0

Roboty Mitsubishi Electric sú vybavené inteligentnými funkciami  FA-IT, plne pripravené na nástup Priemyslu 4.0. Technológia Melfa Safe Plus je kľúčom k bezpečnej kolaboratívnej práci s človekom. Jednoduchá integrácia GOT, iQ Platformy, komunikácia prostredníctvom CC-Link. Výrazné zjednodušenie údržby (predpovedanie porúch), informačného manažmentu vo výrobe. 

Návratnosť už o pár mesiacov

Japonská precíznosť je zárukou vysokej kvality, dlhodobej spoľahlivosti a úspornej prevádzky. Návratnosť investície je rádovo v mesiacoch od spustenia aplikácie pri použití menšieho robota určeného pre manipuláciu, nanášanie, skladanie, montáž a testovanie.

Návratnosť riešenia vypočítame vždy pri vypracovaní návrhu

Pohodlné programovanie a simulácia

V programovacom prostredí RT ToolBox 3 je sprevádzkovanie robota mimoriadne jednoduché. Zastrešuje všetky procesy od uvedenia do prevádzky, cez odladenie chýb, prevádzku po logovanie chýb v prevádzke a simuláciu. Softvér je kompatibilný so SolidWorks (3D CAD).

Zabezpečíme kompletné riešenie na mieru

Na základe Vašich požiadaviek a špecifikácii aplikácie navrhneme vhodné riešenie vrátane výpočtu návratnosti investície. 

Zabezpečujeme dodanie kompletných technologických celkov, testovanie, inštaláciu zariadení, programovanie robotov, technickú podporu, záručný a pozáručný servis zahŕňajúci odborné poradenstvo.

Pre konzultáciu Vašej aplikácie nás kontaktujte na tel. čísle +421 910 920 789 alebo prostredníctvom kontaktného formulára.

Kontaktný formulár

Kontaktujte nás so svojou požiadavkou vyplnením kontaktného formulára.

Na základe poskytnutých údajov Vás kontaktujeme a vypracujeme cenovú ponuku. Poskytneme Vám odborné poradenstvo pri výbere produktov a riešení vhodných pre riešenie Vašich problémov.    Ukážka robotickej aplikácie

    Priemyselná aplikácia robota MELFA RV-2FRL s využitím kamerového systému a senzorov. Kombináciou precíznych technológii je zaručená vysoká bezpečnosť na pracovisku pri kolaborácii s človekom. Výsledkom je zlepšená produktivita a nízka chybovosť výroby.